تک تاک بستری برای حل مشکلات بزرگ جامعه بشری و ساختن آینده ای بهتر برای همگان است. ما به شما می آموزیم چطور چنین کاری از طریق استفاده از فناوری امکان پذیر است!

فناوری های پرشتابی مثل هوش مصنوعی، رباتیک، بیولوژی دیجیتال، اینترنت اشیاء، سنسور، شبکه، پرینت سه بعدی، نانوتکنولوژی و ....

در این راستا علاوه بر مطالب آموزشی و اخبار فناوری موجود در بلاگ سایت، برنامه های آموزشی حضوری و آنلاین مناسبی برنامه ریزی شده است تا کارآفرینان و سازمان ها از فرصت های جدید فناوری بهره مند شوند.

وقتی به قدرت فناوری در ایجاد فراوانی در جهان و حل مشکلات ایمان آوردید، وقت عمل کردن فرا می رسد!

یک دنیا منتظر کارآفرینانی مثل شماست که از طریق به کارگیری این فناوری ها در حل مشکلاتی مثل آب، انرژی، مسکن، غذا، امنیت، فضا، خوشبختی، بلایای طبیعی، آموزش، سلامت و محیط زیست، کمبودها را به فراوانی تبدیل نمایید.

ما این راه را برای کارآفرینان هموار کرده ایم: پلتفرم های تک پرو، اینوپلاس و دیجی زون برای تبدیل فناوری به ثروت و فراوانی همراه شما هستند.


پلتفرم تک پرو

در این پلتفرم، مشکلات با ابعاد مختلف از مشکلات کوچک گرفته مثل حل مشکل یک کارفرما که به مهارت شما نیاز دارد تا حل مشکلات متوسط مثل مشکلات موجود در صنایع مختلف کشور و در نهایت حل مشکلات مهم بشری، با استفاده از مشارکت جمعیت متخصص ایران حل خواهند شد.


پلتفرم اینوپلاس

در این پلتفرم، محصولات نوآورانه توسط یک جمعیت بزرگ که حاضرند برای تولید ایده نوآورانه مورد علاقه شان کمک های مالی کوچک بکنند، مورد حمایت مادی قرار می گیرند.


پلتفرم دیجی زون

این پلتفرم، محصولات دانش بنیان و نوآورانه داخلی و خارجی را از طریق مشارکت و بازاریابی حرفه ای متخصصان ایرانی به مشتریان خود معرفی و به فروش می رساند.

عضویت در خبرنامه


با عضویت در خبرنامه از بروزترین رویدادها و مطالب قبل از همه باخبر شوید